Organisasjonsstyret
Styret i JCDN velges på årsmøtet. (Se vedtektene for detaljer)
Sittende styre består av følgende personer med tilhørende oppgaver:
- Thomas Maurstad Larsson:
- - Daglig leder/Redaktør for Web
- Marius Hjelseth:
- - Kommunikasjon- og billetthåndtering
- Sverre Skram Vatne:
- - Kasserer
Simen er administrator og skribent på Juvenorge.com. Skriver om alt som rører seg, både i Torino og i hans eget univers.
Jeg har holdt med Juventus siden 1996/97-sesongen. Den første kampen jeg kan huske at jeg så var Champions Leaguefinalen mellom Juventus og Real Madrid. Har hatt flere favorittspillere opp gjennom tidene, blant annet Davids, Inzaghi, Del Piero og Palladino, men nå er det Sissoko, Chiellini, Marchisio og Giovinco som gjelder, i tillegg til “de fem store.”
Var i Torino for første gang i mars 2009, da jeg så Juventus knuse Bologna 4-1. Satser på at ventetiden til tur nummer to blir kortere enn ventetiden til den første.
På forumet går jeg under navnet Claudio Marchisio, er det noe er det bare å sende en PM.
Forza Juventus!
The trade names and marks JUVENTUS, JUVE, JUVENTUS and Shield Device are the exclusive property of Juventus F.C. Spa, Turin, Italy. This web site is in no way authorized by or affiliated to Juventus F.C. SpA or the club's official web site ( www.juventus.com ).